KONST / Litografier / Färglitografi 9691180
*
nr 969 1180
Aramis Ney
(f. 1943)
Färglitografi, 3 st, Aramis Ney (f. 1943), 150 upplaga, motivet: 23x35
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 juni 2015
kl 20:47:29
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/6 14:45:23
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: aramis ney färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 18:22
-
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:49
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:05
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:57
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:50
*
Aramis Ney
nr 969 1180
Aramis Ney
(f. 1943)
Färglitografi, 3 st, Aramis Ney (f. 1943), 150 upplaga, motivet: 23x35
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 29 juni 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
19/6 14:45:23 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: aramis ney färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 18:22 -
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:49
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:05 -
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:57 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:50